23.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #vetting

Etiketim: #vetting

Shah-mat i Lulzim Bashës.

Shtator. Viti politik ka nisur. Liderët politikë janë kthyer nga pushimet dhe bashkë me ngjyrën e lëkurës të pjekur nga dielli, ata kanë sjellë...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!