21.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 13, 2022
Kreu Etiketimet #ViktorOrban

Etiketim: #ViktorOrban

Kryeministri hungarez Orban takohet me Erdoganin dhe Këshillin Turk. Nevoja për...

Kryeministri Viktor Orbán u takua me presidentin turk Rexhep Tajip Erdogan në Ankara të enjten, sipas një raporti nga televizioni shtetëror i lajmeve MTI. Në...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!