24.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #vonesa

Etiketim: #vonesa

Aeroportet më të këqija në botë për vonesa dhe anulime këtë...

Kushdo që ka qenë në një aeroport kohët e fundit mund të shohë se kërkesa për udhëtim është kthyer fuqishëm. Shtojini motit të verës çështjeve...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!