26.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #xhudo

Etiketim: #xhudo

Talentet e xhudos. Medalja e dytë e artë për Kosovën në...

Ekipi Kosovës sërish kryeson tabelat e Lojërave Olimpike “Tokio2020”. Duket që bashkëatdhetarët tanë janë kampionë të pamposhtur në sportin e xhudos dhe nuk ndalen....

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!