21.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 13, 2022
Kreu Etiketimet #youtube

Etiketim: #youtube

YouTube dhe Google Play pezullojnë shërbimet e bazuara në pagesa në...

YouTube dhe Google Play i Alphabet Inc po pezullojnë të gjitha shërbimet e bazuara në pagesa në Rusi, duke përfshirë abonimet, pasi sanksionet perëndimore...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!