Flet e dashura 19-vjeçare e Leo DiCaprio: Ai më premtoi të më bënte të lumtur përgjithmonë

Leonardo DiCaprio, legjenda 49-vjeçare e Hollivudit, i njohur për interpretimet e tij në “Titanic” dhe “Inception“, është sërish në qendër të vëmendjes – jo për arritjet e tij kinematografike, por për jetën e tij personale. E dashura e re 19-vjeçare e aktorit ka folur për marrëdhënien e tyre, duke ndarë besimin dhe lumturinë e saj me yllin kinematografik.

Në një intervistë të fundit, ajo zbuloi: “Ai më premtoi të më bënte të lumtur përgjithmonë dhe unë i besoj atij sepse ne kemi gjetur dashurinë e vërtetë te njëri-tjetri“. Ndërsa ajo mbetet anonime për momentin, komentet e saj ofrojnë një paraqitje të shkurtër të romancës së tyre të lulëzuar.

Gjestet madhështore të DiCaprios kanë bërë gjithashtu tituj, duke përfshirë një veçanërisht ekstravagante: “Ai më bleu jahtin tim“, tha ajo, duke theksuar dhuratën luksoze si një dëshmi e dashurisë dhe angazhimit të tij.

Ky lajm vjen pas ndarjes së DiCaprios me të dashurën e tij të mëparshme, e cila përfundoi kur ajo mbushi 25 vjeç, diçka që nuk ka kaluar pa u vënë re nga publiku. Historia e takimeve të DiCaprio-s, e karakterizuar nga marrëdhëniet me femra më të reja, shpesh duke përfunduar teksa ishin afër të njëzetave, ka ngjallur kuriozitet dhe kritika.

Pavarësisht kësaj, DiCaprio vazhdon të jetë një ndikim i fuqishëm në Hollywood dhe një avokat i përkushtuar për kauzat mjedisore.

Shpërndaje

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here