Foto-lajm: Aksident në pikën e kalimit në Rrugën e Kombit.

Një aksident ka ndodhur sot pas mesdite në Rrugën e Kombit, në pikën ku kryhen pagesat e tarifës së vendosur. Nga burimet tona mësohet se janë aksidentuar 2 mjete, një mjet me targa shqiptare dhe një mjet me targa të huaja dhe se shkak i aksidentit mund të ketë qenë sinjalistika. Lajmi në përditësim./mendimi.al

Fotot:

Shpërndaje

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here