Gazetarja sjell në jetë vajzën e parë. Ja emri…

Gazetarja e lajmeve në Vizion Plus shfaqet prej disa muajsh në ekran shtazënë. Mësojmë se të shtunën ajo ka nxituar menjëherë pas lajmeve për në spital, ku ka sjellë në jetë vajzën e saj të parë të cilën e ka quajtur Anna Siol.

I urojmë jetë të gjatë dhe të lumtur të dyjave! /mendimi.al

Shpërndaje

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here