Habit gazetari shqiptar, vishet me fustan në studio.

Gazetari Bejdo Malo është i njohur për emisionin e tij “Aktualitet” në Shijak Tv. Në studion e tij kanë qënë të pranishëm shumë personazhë të njohur, me të cilët Bejdo zhvillon biseda të hapura dhe shpesh tepër interesante. Por me sa duket, një e ftuar ka arritur ta transformojë Bejdon duke e feshur me një kostum të ri./mendimi.al

Shpërndaje

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here