Si ndryshoi Lady Diana përpara aksidentit vdekjeprurës?

Disa ditë më parë u përkujtua 20 vjetori i ndarjes nga jeta të Pinceshës Diana. Lady D u bë pjesë e familjes mbretërore nga martesa me princin Ҫarls, por ajo tregoi në mënyrë të vazhdueshme sa ndryshe ishte në rolin e saj të princeshës. Viti 1997 ishte viti i fundit i jetës së saj. Disa nga fotografitë e saj të fundit janë realizuar nga fotografi Mario Testino për kopertinën e revistës Vanity Fair në të cilën Lady Diana po tregonte look-un e saj të ri. Gianni Versace tha se ajo i dukej aq e qetë në atë kohë, a thua se kishte zbuluar jetën që donte të bënte. Lady Diana humbi jetën në një aksident automobilistik.

Ja si ka ndryshuar princesha Diana në vite dhe look-u i saj në vitin e fundit të jetës./mendimi.al

        

Shpërndaje

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here