14.5 C
Tirana, AL
Friday, May 24, 2024
Kreu Etiketimet #9musesparis

Etiketim: #9musesparis

Parisi, një sipërmarrëse shqiptare dhe 9 MUSES.

Najada Musa shkoi në Paris 2 vjet më parë. U largua nga sektori banker në të cilin punonte në Shqipëri prej rreth 10 vitesh...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!