25.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #anti-Covid

Etiketim: #anti-Covid

“Super Green Pass”: Italia sjell kufizime të reja për Covid-in për...

Personat e pavaksinuar në Itali përballen me leje të kufizuara në disa shërbime nga e hëna data 6 dhjetor, pasi qeveria shtrëngon rregullat që...

Masat e reja anti-Covid që vendos Shqipëria në prag të alarmit...

Me valën e re të përhapjes së virusit Covid, si dhe paniku për infektimet nga varianti i ri ka çuar që dhe Shqipëria të...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!