31.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #banka

Etiketim: #banka

Shefi i bankës zvicerane jep dorëheqjen për shkeljen e Covid

Kreu i Credit Suisse ka dhënë dorëheqjen më pak se një vit pasi mori frenat e bankës së goditur nga skandali pas raportimeve se...

Linja fluturimesh dhe disa banka ndërkombëtare pësojnë ndërprerje të shërbimeve online

Bankat e mëdha dhe linjat ajrore u goditën nga një ndërprerje e re globale në internet të enjten e 17 qershorit sipas burimeve të...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!