30.5 C
Tirana, AL
Thursday, September 21, 2023
Kreu Etiketimet #banke

Etiketim: #banke

Nëse Zvicra e mërzitshme nuk mund të shpëtojë bankat e saj,...

Oh, Zvicër - ajo tokë e bukur e stabilitetit financiar, besueshmërisë dhe gjithçka është paksa e mërzitshme. Jo më. Ndërsa Credit Suisse, huadhënësi i 19-të...

Çfarë do të thotë kolapsi i Silicon Valley Bank për sistemin...

Huadhënësi më i madh për startup-et amerikane falimenton Dy mënyra. Gradualisht, pastaj papritmas. Kështu dështoi Silicon Valley Bank, huadhënësi i 16-të më i madh në...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!