21.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #barbie

Etiketim: #barbie

Mbretëresha u përjetësua si Barbie për nder të Jubileut të saj...

Kukulla është e pajisur me një fustan elegant fildishi dhe brez blu dhe do të prezantohet në një kuti të frymëzuar nga Buckingham Palace. Mbretëresha...

Barbie nderon heroinat e Covid-it me modele të reja të kukullave

Koleksionit të kukullave Barbie i janë shtuar dhe një set i rimodelesh. Këtë radhë ato mbartin fjalën “Heroinat e Pandemisë”.  Prodhuesi Mattel si fillim ka...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!