26.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #bredhnatyral

Etiketim: #bredhnatyral

MEGATEK: Bredhi natyral, zgjedhja e bukur e festave

Muaji i festave ka ardhur dhe atmosfera është ngrohur nga zbukurimet plot shkëlqim dhe meloditë tradicionale. Dhuratat, gatimet, zbukurimet janë temat e muajit. E...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!