26.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #demence

Etiketim: #demence

Covid-19 dëmtoi trurin e njeriut? Shkencëtarët kanë një ide që nuk...

Shkencëtarët po përpiqen të kuptojnë shkakun e efekteve neurologjike dhe nëse simptomat do të zgjasin gjatë. Dëmtimi njohës i shkaktuar nga Covid-19 i rëndë është...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!