24.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #drom

Etiketim: #drom

Qeveria premton të luftojë krimin dhe drogën me satelitë dhe dron

Kryeministri Rama dje prezantoi përpara Policisë së Shtetit, një nga projektet e tij të fundit të monitorimit të territorit shqiptar me dron dhe satelit. Këto...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!