21.5 C
Tirana, AL
Tuesday, August 9, 2022
Kreu Etiketimet #elisabethholmes

Etiketim: #elisabethholmes

Elisabeth Holmes dhe skandali më i madh i mashtrimit në mjekësi

ShBA është shtangur përpara një prej mashtrimeve më të mëdha të të gjitha kohrave. Elisabeth Holmes është konsideruar si sipërmarrësja më e re e...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!