26.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #fjodorafjora

Etiketim: #fjodorafjora

Kujt i ka vënë 10 Fjodora Fjora?

Gazetarja Fjodora Fjora është parë në rrjetet sociale duke ngritur notën 10. U bëmë kuriozë se kush e ka merituar këtë vlerësim të lartë...

Asfalt apo pistë skish? Gazetarja Fjodora Fjora tregon me foto situatën...

Rrjeshjet e dendura të dëborës që nga dita e djeshme kanë sjellë bllokimin e rrugëve nacionale dhe urbane në pjesë të ndryshme të vendit...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!