Kujt i ka vënë 10 Fjodora Fjora?

Gazetarja Fjodora Fjora është parë në rrjetet sociale duke ngritur notën 10. U bëmë kuriozë se kush e ka merituar këtë vlerësim të lartë dhe ku? Fjodora është pjesë e medias prej shumë vitesh me programet e saj, dhe mendimi i parë na con tek ndonjë koleg/e apo pjestar i stafit. Po jo. Fjodora bashkë me fotografin e njohur Armand Habazaj dhe artisten e  grimit Linda Guri kanë qenë në jurinë e diplomave të kolegjit të lartë profesional TESS. Artistët e rinj kanë realizuar krijimet e tyre sipas një teme të paracaktuar dhe janë vlerësuar për teknikën dhe imazhin që krijojnë në fotografi dhe televizion.

Me c’duket eksperienca e viteve të studimit dhe praktika në spektaklet më të njohura në Shqipëri i ka bërë disa nga studentët të meritojnë edhe 10-ta. /mendimi.al

Shpërndaje

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here