24.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #forcatearmatosura

Etiketim: #forcatearmatosura

Gjermania krijon fondin special prej 100 miliardë eurosh për forcat e...

Kancelari gjerman Olaf Scholz tha se Gjermania do të investojë 100 miliardë Euro në një fond special për të modernizuar ushtrinë vendase dhe dotë...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!