21.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #import

Etiketim: #import

Tregtia e jashtme tregon rritje në Shqipëri për 2021 pas heqjes...

Sipas statistikave dhe raportit të INSTAT të publikuar së fundmi, në Korrik 2021 eksportet e mallrave arritën vlerën 32 mld lekë, duke u rritur...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!