23.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #kancerigjirit

Etiketim: #kancerigjirit

Ushqyerja me gji zvogëlon rrezikun e përgjithshëm të kancerit të gjirit

Tetori është muaji ndërgjegjësimi për kancerin, dhe organizata të ndryshme shëndetësore adresojnë informacione mbi njohjen e sëmundjes, simptomat dhe pasojat e saj, si dhe...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!