33.5 C
Tirana, AL
Saturday, July 13, 2024
Kreu Etiketimet #karburant

Etiketim: #karburant

10 këshillat më të mira për kursimin e karburantit që çdo...

Me rritjen e çmimeve të naftës së papërpunuar dhe me gjasat e kostove të larta të karburantit, provoni këto masa të thjeshta por efektive...

Plani me 10 pika për uljen e konsumit të karburantit nga...

Agjencia Ndërkombëtare e Energjisë u bëri thirrje qeverive këtë të premte, të kufizojnë kërkesën për karburant në mënyrë që të ulin riskun e problemeve...

Hungaria ngrin çmimin e karburantit

Qeveria do të rregullojë çmimin e benzinës dhe naftës me 95 oktane në 1,34 euro për litër, njoftoi të enjten (11 nëntor) ministri përgjegjës...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!