33.5 C
Tirana, AL
Saturday, July 13, 2024
Kreu Etiketimet #KE

Etiketim: #KE

258 milionë euro tenderime për të mbështetur infrastrukturat e lidhjes dixhitale

BE-ja nisi thirrjet e para për propozime në kuadër të pjesës dixhitale të programit "Lidh Evropën" të mërkurën, duke synuar përmirësimin e infrastrukturës së...

KE kërkon me urgjencë të çojë përpara anëtarësimin e Shqipërisë dhe...

Këshilli i Bashkimit Evropian miratoi të martën konkluzionet për Procesin e Zgjerimit dhe Stabilizim Asociimit, në të cilat u rikonfirmua përkushtimi për zgjerim, por...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!