26.5 C
Tirana, AL
Tuesday, August 9, 2022
Kreu Etiketimet #kloddedja

Etiketim: #kloddedja

Kush e ka ngritur më bukur murin, Robert Aliaj apo Pink...

Koncepti i ngritjes së murit rishfaqet dhe nga poligloti shqiptar. Në 3 Qershor, në një kronikë të Ora News, prezantohet një krijim i ri...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!