25.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #koleksion

Etiketim: #koleksion

Barbie nderon heroinat e Covid-it me modele të reja të kukullave

Koleksionit të kukullave Barbie i janë shtuar dhe një set i rimodelesh. Këtë radhë ato mbartin fjalën “Heroinat e Pandemisë”.  Prodhuesi Mattel si fillim ka...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!