21.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 13, 2022
Kreu Etiketimet #MarkZuckerberg

Etiketim: #MarkZuckerberg

Mark Zuckerberg po hedh në erë Instagramin për të provuar dhe...

Vitin e kaluar, një përfaqësuese e Instagramit kontaktoi Justina Sharp, një 24-vjeçare me 93,000 ndjekës dhe kërkoi një takim për të diskutuar mënyrat se...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!