21.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #mashtrim

Etiketim: #mashtrim

Elisabeth Holmes dhe skandali më i madh i mashtrimit në mjekësi

ShBA është shtangur përpara një prej mashtrimeve më të mëdha të të gjitha kohrave. Elisabeth Holmes është konsideruar si sipërmarrësja më e re e...

Qentë e dinë kur njerëzit gënjejnë

Një studim i ri u testua deri në çfarë mase qentë mund të ndiejnë mashtrimin njerëzor. Studiuesit në Universitetin e Vjenës zbuluan se qentë...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!