23.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #mesazh

Etiketim: #mesazh

Mesazhi i Papa Françeskut në prag të Krishtlindjes: Shikoni përtej dritave...

Në meshën e madhe në pragun e Krishtlindjes, Papa sjell mesazhin e tij për njerëzimin dhe u bën thirrje të gjithëve të shikojnë përtej...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!