24.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #njeriuivitit

Etiketim: #njeriuivitit

The Economist shpall Italinë “Shteti i Vitit”

Nën drejtimin e kryeministrit Mario Draghi, Italia është shpallur vendi i vitit 2021 nga The Economist. Gazeta vlerësoi reformat dhe cilësitë e tij drejtuese,...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!