24.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #pandemia

Etiketim: #pandemia

Bota krijoi rreth 8 milion ton mbetje plastike nga pandemia, dhe...

Rreth 8 milionë tonë metër kub mbetje plastike të lidhura me pandeminë janë krijuar nga 193 vende, rreth 26,000 ton prej të cilave tani...

Samiti i G20 në Romë: Kryeson cështja e rimëkëmbjes nga pandemia

Udhëheqësit nga 20 ekonomitë kryesore të botës po fluturojnë në Romë për samitin e tyre të G20 për herë të parë në prezencë fizike...

Banka Botërore bën thirrje se duhen ndërmarrë veprime urgjente për të...

Eksperienca sfiduese po ndodhin në vende në të gjithë botën. Disa nga studentët dhe mësuesit e privilegjuar kanë mundur të tejkalojnë situatën, por jo...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!