29.5 C
Tirana, AL
Monday, August 8, 2022
Kreu Etiketimet #PE

Etiketim: #PE

Parlamenti Evropian diskuton luftën e Ballkanit Perëndimor kundër korrupsionit dhe krimit...

Më 14 dhjetor, Parlamenti Evropian u mblodh në Strasburg dhe diskutoi eurointegrimet e Ballkanit Perëndimor si dhe luftën e rajonit kundër korrupsionit dhe krimit...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!