19.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 13, 2022
Kreu Etiketimet #pema

Etiketim: #pema

A e dini se pse është traditë të lini pemën tuaj...

Ka shumë polemika kur bëhet fjalë për nxjerrjen dhe vënien e pemës së Krishtlindjes në familje. Mami dëshiron që kjo të bëhet sa më...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!