25.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #permbytje

Etiketim: #permbytje

Nju Jorku mund të ketë deri në 15 ditë përmbytje në...

Nju Jorku mund të përballet me deri në 15 ditë përmbytje të valës së lartë në vitin e ardhshëm, duke nënvizuar nevojën e qytetit...

Përmbytje të mëdha në Kanada

Provinca kanadeze e brigjeve të Paqësorit në British Columbia shpalli gjendjen e jashtëzakonshme të mërkurën pas përmbytjeve dhe rrëshqitjeve të dheut të shkaktuara nga...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!