21.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #platformaonline

Etiketim: #platformaonline

A do të nxisë skandali i fundit i Facebook rregullimin e...

Pas dëshmisë së saj dhe dorëzimit të dokumentave si provë e akuzave të ngritura nga vetë sinjaluezja përpara Senatit Amerikan, Frances Haugen  do të...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!