35.5 C
Tirana, AL
Monday, August 8, 2022
Kreu Etiketimet #reilabozdo

Etiketim: #reilabozdo

Nga Reila Bozdo: Informaliteti dhe korrupsioni do të rëndojnë pasojat e...

Informaliteti dhe korrupsioni do të rëndojnë pasojat e pandemisë në Shqipëri. Nga: Reila Bozdo Një shkrim në faqen e Bankës Botërore të datës 23 qershor, analizon...

Nga Reila Bozdo: Krimi përtej shembjes së teatrit.

Teatri Kombëtar ra. Bashkë me të ra një përpjekje e pamjaftueshme për ta mbrojtur teatrin sepse goditja finale iu dha në pabesi të plotë....

Histori me mjekë dhe Zyra Shtypi.

Nga Reila Bozdo Ishte një ditë e zakonshme jave. Me rutinën e cdo dite, hyra online për të parë lajmet të cilave shpesh u referohem...

Mimi Kodheli “rrëzohet” përballë koordinatores së PD.

Gjykata e Tiranës ka hedhur poshtë padinë që ministrja Mimi Kodheli i ka bërë koordinatores së Partisë Demokratike për një deklaratë të bërë në...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!