23.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #sistemibankar

Etiketim: #sistemibankar

BE lëviz për të forcuar qëndrueshmërinë dhe gatishmërinë e bankave

Komisioni Evropian tha të mërkurën që rishikimi i rregullave bankare të BE-së do të sigurojë që bankat e BE-së të bëhen më elastike ndaj...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!