21.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #squidgame

Etiketim: #squidgame

Erion Veliaj promovon “Squid Game”. Në shtete të tjera ndalohet kostumi

Shfaqja e njohur televizive e Netflix Squid Game është bërë një fenomen dhe tani, me Halloween, shumë njerëz zgjodhën të vishen me të njëjtin...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!