6.5 C
Tirana, AL
Wednesday, February 21, 2024
Kreu Etiketimet #summit

Etiketim: #summit

Zgjerimi kthehet në axhendën e BE-së në samitin e Ballkanit Perëndimor

Lufta në Ukrainë e ka vënë në krye të axhendës zgjerimin e Bashkimit Evropian, ndërsa zyrtarët nga Ballkani Perëndimor dhe liderët e BE-së mblidhen...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!