6.5 C
Tirana, AL
Thursday, February 22, 2024
Kreu Etiketimet #takim

Etiketim: #takim

4 pyetje super të vështira për intervista pune

Këto janë tiparet kryesore të personalitetit që punëdhënësit do të kërkojnë pa marrë parasysh se për çfarë pozicioni po punësojnë - dhe ka shumë...

Boris Johnson takohet me Volodymyr Zelensky në Kiev

Boris Johnson ka udhëtuar në Kiev për një takim sekret me Volodymyr Zelensky. Kryeministri u takua të shtunën me homologun e tij ukrainas në kryeqytet,...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!