22.5 C
Tirana, AL
Tuesday, July 23, 2024
Kreu Etiketimet #taoizmi

Etiketim: #taoizmi

Lao Tzu shkroi vetëm një fjali të vetme për Yin dhe...

Asnjë person nuk është vetëm një gjë. Personi më i sjellshëm që njihni ka një gropë të vogël mizorie brenda tij. Personi më i...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!