6.5 C
Tirana, AL
Wednesday, February 21, 2024
Kreu Etiketimet #tatime

Etiketim: #tatime

Ministria e Financave “godet” influencuesit e mediave sociale

Nisur nga data 1 janar të vitit të ardhshëm, Ministria e Financave ka vendosur se tatimi për të vetë-punësuarit, përfshirë profesionistët e lirë, do...

Çfarë po ndodh me fiskalizimin? Ja sa lekë janë mbledhur vetëm...

Që nga 1 Janari 2021, në zbatim të Ligjit 87/2019, reforma e sistemit tatimor "Për faturimin elektronik dhe monitorimin e qarkullimit", ka hyrë zyrtarisht...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!