6.5 C
Tirana, AL
Wednesday, February 21, 2024
Kreu Etiketimet #theguardian

Etiketim: #theguardian

The Guardian: Shqipëria i kushton vëmendje ekoturizmit të nivelit të lartë

Shqipëria, një nga destinacionet e udhëtimit me rritje më të shpejtë në Evropë, do të fokusohet në turizmin alternativ dhe jo masiv, në një...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!