14.5 C
Tirana, AL
Tuesday, February 27, 2024
Kreu Etiketimet #totocutugno

Etiketim: #totocutugno

Ndahet nga jeta Toto Cutugno, 80 vjeç

Këngëtari dhe autori i këngëve të njohura italiane, Toto Cutugno, është ndarë nga jeta në moshën 80 vjeçare. Lajmin e trishtë e dha menaxheri...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!