33.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #transport

Etiketim: #transport

Udhëtime verore për 9 euro? Tani mundesh, në këtë vend të...

Një muaj i tërë transporti i pakufizuar për vetëm 9 euro -- kjo është një marrëveshje shumë e mirë në çdo kohë, por në...

Rritja e çmimeve ka ardhur si pasojë e bllokimeve të aktiviteteve...

Pasojat e nje mbylljeje të gjatë si rrjedhojë e pandemisë e cila nuk ka të mbaruar së afërmi, ka sjellë pasoja dhe ndikime në...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!