31.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #truth

Etiketim: #truth

Trump lancon rrjetin social Truth

Ish -presidenti, i cili mbetet i ndaluar nga Facebook dhe Tëitter, ka një qëllim për të rivalizuar ata gjigantë të teknologjisë. Donald Trump ka njoftuar...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!