19.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 13, 2022
Kreu Etiketimet #ure

Etiketim: #ure

Kroacia hap urën Peleshac, duke anashkaluar Bosnjën për të lehtësuar aksesin...

E shtrirë mbi 2 kilometra, ura u financua nga BE dhe u ndërtua nga një firmë kineze. Ura lidh dy pjesë të Kroacisë të...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!