26.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #usembassytirana

Etiketim: #usembassytirana

SHBA ndryshon rregullat e lëvizjes për udhëtarët ndërkombëtarë në muajt e...

Qeveria amerikane muajin e ardhshëm do të heqë kufizimet e udhëtimit të periudhës së pandemisë përgjatë kufirit kanadez dhe meksikan për udhëtarët që janë...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!